Mruczanka odsłaniająca…

…rąbek tajemnicy 🙂

Ukłon w stronę Holly, która pisała, że tylko literki i literki. Pełnych nazw na razie nie mogę (no, nie mogę po prostu, przepraszam…), ale rąbka uchylę.

Pismo D. to kolorowe pismo dla rodziców. Ciąża, poród, opieka nad dzieckiem, wychowanie, zabawki, dziecięce choroby. Redakcja doszła do wniosku, że pismo jest za bardzo „tylko do matek” skierowane i postanowiła, że potrzebny ktoś, kto poprowadzi oddzielną rubrykę właśnie dla tatusiów. Czyli – małe dziecko (i wszystkie sprawy związane) z punktu widzenia faceta. Fajnie, nieprawdaż? 🙂

Wymagania redakcji były proste. Musi to być facet (rzecz prosta), osoba pisząca (z doświadczeniem dziennikarskim), ale także – młody tata, zainteresowany sprawami wychowania (i posiadający jakąś tam wiedzę na ten temat). No więc Puchatek doszedł do wniosku, że jest kandydatem idealnym, bo ze swoim (między innymi) psychologicznym wykształceniem spełnia WSZYSTKIE wymagania. Na szczęście redakcja pisma D. podzieliła ten pogląd.

No i M. powiedziała: „No pewnie, że się nadajesz! Jesteś świetnym tatusiem!” – i Puchatek wymiękł po prostu, bo redakcja redakcją, ale żeby coś takiego z ust własnej kobiety i matki swoich dzieci usłyszeć, to choćby po to warto w takim konkursie wystartować :)))))

…a w B. się dziwią, że w całej „trudnej i niepewnej sytuacji” ja chodzę uśmiechnięty od ucha do ucha i mam humorek przedni, i w ogóle się nie przejmuję tym bajzelkiem. Ano – nie przejmuję. Są ważniejsze rzeczy 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s